Uzaydan Mı Geldik?

UZAYDAN MI GELDİK???

Bir yanda Doğan Seyfi Atlı stadını bize jest yapip sezon boyunca kullanabileceğimizi söyleyip sonradan kullanım ücreti çıkaran Denizli Belediyespor, diğer yanda da maçlarınızı Denizli merkezde değilde gelin Tavas’ta oynayın deyipte kullanım ücreti isteyen Tavas Yerel Yönetimi…

Denizli Belediyespor ile ilişkilerimiz biz taraftarları çok mutlu ediyor. Ancak bize kardeşlik yapıp sezon boyunca Doğan Seyfi Atlı Stadını kullanabilirsiniz diyen yönetimin tavrını çok olumlu karşılamıştık. Akabinde kullanım ücreti adı altında stadı kullandırmama isteğini öğrenmiş olmak bir Denizlili, bir futbol sever ve Türk Futbolu sevdalısı olarak bende hayal Kırıklığı yarattı!

Diğer yanda da memleketimiz dediğimiz Tavasımızda yaşadıklarımız var. Maçlarımızın Doğan Seyfi Atlıda oynanacağı belli olduktan sonra, Tavas yerel yönetiminin takımımızın maçlarını (hazırlık maçları da dahil) Tavas merkezde oynaması konusunda istekleri olmuş. Tavas Stadı’nın lige uygunluğu bir yana, Tavas yetkililerinin söylemlerinden bahsetmek istiyorum; Kızılcabölükspor Tavas’a renk getirdi. İnsanlarımız için sosyal faaliyet oldu ve en önemlisi de geçen sene esnafımız Kızılcabölükspor maçları sayesinde çok para kazandı. Esnaflarımız maçların Tavas’ta oynanmasını istiyor diyorlar. Tamam herşey güzel ama hem taraftarların araçlarına ceza kesiyorlar, Stad kullanım ücretinden de vazgeçmiyorlar hemde Tavas’ta maçlar oynansın diyorlar.

Kızılcabölükspor kendi imkanları ile BAŞARILI olsun!
Kimseden DESTEK istemesin!
Herkes takımımıza TAŞ koysun!
Sonra da kullanım ücreti adı altında zorluk çıkartın. Üzülüyorum. Ve soruyorum;

BİZ Denizli’nin TAKIMI değil miyiz?
BİZ BAŞARILI değil miyiz?
Biz sizin GURURUNUZ değil miyiz?
Ayip değil mi?

BİZ UZAYDAN MI GELDİK???

Demek oluyor ki stadımızın inşaatının acilen başlaması lazım. Denizli kamuoyu malum geçen senelerde de gördük, bize neredeyse birkaç yerel medya haricinde kimse destek olmadı. Biz kendi kamuoyumuzu oluşturarak, ses getirerek stadımızın yapımını hızlandırmalıyız. Kızılcabölüksporumuzun Teknik Kadrosu Denizli futbol takımları içindeki en başarılı ve güçlü TEKNİK KADRODUR!  Bu ekibe de kendi sahasında maçlarını oynamak yakışır.

Bu arada haftasonu oynadığımız hazırlık maçına da değinmek istiyorum. Takımımız 2 kez öne geçmesine rağmen, sahadan 3-2 yenik ayrıldı. Ancak takımızın oyunu ve arkadaşlarımızın hırsı beni çok mutlu etti. Hazırlık maçlarında hocalarımız bütün futbolcularını deneme şansı bulur. Pazar günüde bunu yaşadık. Sonuçtan öte; kaliteli futbolcu kardeşlerimizi ve iyi oyunlarını görmek; bu TAKIM OLMUŞ ve DAHA İYİ OLACAK dedirtti.

FUTBOLDA DOSTLUĞUN DAİM OLMASI DİLEĞİYLE!!!

 

Serkan GÖRÜCÜ / İzmir

serkan görücü

Uzaydan Mı Geldik? için 5 yorum

 1. Sonsuza Yirmi Mekik

  ARTIK KİMSE ÖNÜMÜZÜ KES-ME SİN!!!

 2. Sonsuza Yirmi Mekik

  Mekikin önünü kesenler 3 sene sonra bu adamlar NELER BAŞARMIŞ DİYECEKLER!!!

 3. amatörden zorluklarla gelen başarılı takımın önünün kesilmesi hoş değil!!!

 4. halil dabancalı

  ayıp ama… başarılı takıma bu yapılmaz

 5. HAKKETTEN AYIP!!!