Birlik ve Beraberlik !!!

İple çektiğimiz Tavas günleri geldi çattı. Hava ve her şey maç için uygundu. Heyecan dorukta ve birlik beraberlik son safhadaydı. Taraftarımız Tavas ilçe stadında daha da coşkuluydu. Beklenen ve istenen ortam tam anlamıyla buydu. Tabi ki tüm Mekiklerin gönlünden geçen; kendi stadımızda maç oynamaktı. Yani KIZILCABÖLÜK ARENA’ da maç izlemek için neler vermezdik. Ama inşallah o günlerde gelecek!!!
Teknik heyetimizin yaptığı gibi bizde hafta boyunca Payasın 9 hafta aldığı sonuçları inceledik. Ve genele bakıldığında Payas ; beraberlik takımı olarak görülüyordu. Hafta boyunca Tek korkum ilk golü Payasın bulmasıydı. Nitekim bu da maçın başında yaşandı. Maça şok golle başladık. Ve takımımız ilk 30 dakikada istediği futbolu oynayamadı. Yine verilmeyen bir penaltı ve kaçırılan mutlak gollerle ilk yarıyı bitirdik.
2. yarıda da oyuna hakim başladık ama Payas’lı futbolcuların sürekli sakatlanmaları ve zaman geçirmelerinden dolayı Türk Futbolu adına olumsuz anlarda yaşandı. 2 yarı boyunca sürekli topu ayağında tutan ve mutlak gol pozisyonlarına giren taraf takımımızdı. Son 45 dakika yoğun ataklarla devam etti. Ümitler tükendi maç bitti derken golümüz son dakikada geldi. Futbol sahalarında ender görülen golü bize izleten Çağlayan kardeşimize de sonsuz teşekkürler. Ayağına sağlık kardeşim…
Maç sonunda bir puana sevinmek zorunda kalan taraftarımız, yine takımını kucakladı ve Türkiye’nin en centilmen taraftarı olduğunu gösterdi. Taraftarımız şimdiden Bergama deplasmanına hazırlanıyor. 10 Kasım da oynanacak maça büyük bir taraftar grubunun gitmesi bekleniyor. Bergama spor da son 3 haftada 7 puan toplayarak yükselişe geçti. İnşallah deplasman serimize Bergama’da da devam edeceğiz. Bütün Mekikleri Bergama deplasmanına bekliyoruz. HEP DESTEK, TAM DESTEK!
FUTBOLDA DOSTLUĞUN DAİM OLMASI DİLEĞİYLE!!!

 

serkan görücü