Son Düzlük

SON DÜZLÜK

         Son haftalarda düşüşe geçtiği düşünülen takımımız için(ben katılmıyorum) (hakem faktörü ve kadro) son düzlüğe ilk yarı için girildi. Son düzlüğe en iyi şekilde girmeliyiz.

Takımımızın deplasman başarıları aşikardır. İç sahada ve dış sahada ne yapacağı belli olmayan bir takımımız var. Silivrispor ile kendi sahamızda, Yeşil Bursa ile deplasmanda karşılaşacağız.

Aslında Silivrispor tam dişimize göre bir takım. Ve Tavas’ta ilk galibiyetimizi almanın zamanı geldi. Alacağımız bu galibiyetle rahat bir nefes alıp, son maça moralli hazırlanmak takımımız için çok iyi olacak. Bu sayede Yeşil Bursa’dan en az 1 puanla döneriz diye düşünüyorum. Sonuçlar bu şekilde olursa, 2. yarı için avantaj sağlayabiliriz.

Biz bu sonuçları alabilecek güce sahibiz. 8 Aralık’ta oynanacak Silivri maçı benim için ayrı bir önem taşıyor. 8 Aralık doğum günüm olduğu için Kızılcabçlükspor’dan doğum günü hediyesi bekliyorum ve Galibiyet alacağımıza İnanıyorum. Bana verilebilecek en güzel hediye Sevdiklerimle beraber olmak ve KIZILCABÖLÜKSPOR‘UMUN galibiyetidir.

İnşaalah Pazar günü; bu seneki Tavas’taki ilk galibiyeti ve Doğum günü hediyemi almak istiyorum.

         FUTBOLDA DOSTLUĞUN DAİM OLMASI DİLEĞİYLE!!!

Serkan GÖRÜCÜ / İzmir

serkan görücü

Son Düzlük için bir yorum

  1. hasan şenlikçi

    inşaallah maçı alacağız..