Devre Arası Değil Çalışma Sırası!

Ara veya sezon bitimi dendiğinde herkesin kafasında tatil resimleri oluşur. Ama Kızılcabölükspor’umuz için bu geçerli değil ve geçerli olmamalıdır. Görünen o ki daha çok yol kat etmeliyiz.

İyisiyle ve kötüsüyle 2014 yılı 1. yarıyı bitirdik. 3. Lig 1.Grup’ta yoluna devam eden Mekik’imiz 10. sırada 24 puanla devreyi tamamladı. Aslında şans ve bazı negatif faktörler olmasa, 2 maç ve 6 puan daha fazla almış olsaydık, 4.sırada olup daha farklı şeylerde konuşabilirdik. Varsayımlar bizi ilgilendirmiyor şu noktada… Tabi ki Halen Denizli’mizin içinde bile Kızılcabölükspor’umuzu hazmetmeyen insanlar varken, hakemleri normal karşılamak lazım. Mahalle olabiliriz ama; Biz İl takımlarıyla mücadele eden ve daha başarılı olan Profesyonel bir Takımız…

Gelelim sözleşmesi feshedilen değerli futbolcu kardeşlerime. Futbol zevkli ve acımasız bir oyun. Futbolda her şey performans üzerine kurulmuş. Toplamda 8 kardeşimizle yollar ayrıldı. Emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ederim. Kızılcabölüksporda objektif değerlendirmeler sonucu alınan bu karara saygı duymalıyız. Çünkü her şeyin değişebileceği bir yarı daha bizleri bekliyor. Devre arasındaki çalışmalar ve transferler; puan sıralamasındaki yerimizle doğrudan orantılı olacaktır.

Taraftarlarımızda feshedilen sözleşmeler endişe yaratmasın. Takımımızın profesyonel seviyede emeği büyük olan Başkanımız Osman Duran ve Ekibi (Yönetim ve Teknik Heyet) kesinlikle çalışmalarının sonunda takımımızı daha iyi yerlere getirmeyi hedeflemektedirler. Biliyorsunuz ki hayat inanmak üzere kurulmuştur. İnanmak başarmanın yarısıdır… Transferlerin netleşmeye başladığı müjdesini size vermek isterim. Bu transferleri de en kısa zamanda sizlerle www.kizilcabolukspor.org ve Kızılcabölükspor Facebook adresinden paylaşacağız.

Ayrıca yönetimimiz; Kızılcabölükspor’umuzun altyapı takımlarını da yakından takip ediyor. Ben de takip ettiğim kadarıyla, altyapıda oynayan çok yetenekli kardeşlerimizin olduğu kanaatindeyim. Hocalarımızın da değerlendirmeleriyle, Şükrü Akar’ın Aslanlarından en az 3 futbolcu seneye profesyonel olmalıdır diye düşünüyorum. Altyapısı iyi olan takım her zaman başarılı olacaktır.

FUTBOLDA DOSTLUĞUN DAİM OLMASI DİLEĞİYLE!!!

Serkan GÖRÜCÜ / İzmir

serkan görücü