Birlik, Beraberlik, Başarı = Kızılcabölükspor

Kızılcabölükspor…

Amatör Lig’den tırnaklarıyla kazıyarak üst üste şampiyonluklar yaşayıp Profesyonel lige adım atan ve başarılarıyla tüm Denizli’nin şuan gururu olan Köyümüzün takımı..

Şuan Denizli’de futbolda gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin sevgilisi olan Kızılcabölükspor’umuz ligin en düşük bütçeli takımı olmasına rağmen, doğru ve planlı çalışmanın sonucunda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Futbol belkide yaşam biçimi olan büyük Başkan Osman Duran’ın emeği tüm Denizli’de herkesin dilinde. Başkanımızı sürekli tesislerde, antrenmanda takımın başında görmeniz mümkün. Uzak deplasmanlarda dahi takım otobüsüyle gelip giden ve yolculuk boyunca otobüste şöforle birlikte sürekli uyanık olan kişi o. Kendi işinden, evinden, özel hayatından fedakarlık yaparak Kızılcabölükspor’un başarısı için çalışan yine o. Osman Duran Türk futbolu için, Denizli futbolu için büyük bir şans. Ve büyük başkanın arkasında duran, koşulsuz, şartsız destek veren yönetim kurulu üyelerimizde her zaman başkanın yanında.

Teknik Direktörümüz Hasan Şermet ve yardımcıları Seyfettin Kurtulmuş, Serkan Görgeç ve Ali Müslüm Oğraş işini en iyi şekilde yapan, her zaman mütevazi ve öncelikle kulüp menfaatlerini düşünen kişiler. Bana göre böyle bir teknik ekip 3.Lig’de hiçbir takımda yok.

Ve Kızılcabölük’ü kendi köyü, kendi memleketi gibi görerek sahada varını yoğunu ortaya koyan Mekikspor’lu oyuncularımız. Kızılcabölükspor’daki aile ortamını hiçbir yerde bulamadıklarını söyleyen cengaverler.

Geçmişte takımımızın şampiyonluklarında başrol oynamış, şuan gecesini gündüzüne katarak uğraş veren Kulüp Müdürümüz Ahmet Kafes ve Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu’nun yaptıkları kolay değil.

Tabi ki Kızılcabölükspor’umuza koşulsuz, şartsız bir sevdayla bağlanan, yağmur, çamur, uzak, yakın demeden her maçta destekleyen vefakar ve cefakar taraftarımızı unutmak mümkün mü? Onların ki Kızılcabölükspor’la şenlenen, Kızılcabölükspor’la hüzünlenen bir hayat..

İşte bu yazdıklarım Kızılcabölükspor’umuzun bu kadar başarılı ve bu kadar imrenilen bir takım olmasındaki ince ayrıntılar. Bu birlik ve beraberlik devam ettiği sürece Mekikspor’umuzun üst liglere çıkarak hepimizi daha fazla gururlandıracağı günler gelecektir. Memleketimizdeki dokuma tezgahlarında olduğu gibi mekikler ilmik ilmik başarı dokumaya devam edecek.