Mekik, Yarın Kızılcabölük Stadı’nda Kütahyaspor’u Konuk Edecek

Kızılcabölükspor’umuz, Spor Toto 3.Lig 1.Grup 11.hafta müsabakasında 2 Ekim Çarşamba günü (yarın) Kızılcabölük Stadı’nda Kütahyaspor’u konuk edecek. Saat 13:30’da başlayacak mücadeleyi Adana bölgesi hakemlerinden Metehan Alpat yönetecek.

Bugün Şirinköy Stadı’nda son antrenmanını gerçekleştirecek takımımız, tesislerde kampa girecek ve maç saatini beklemeye başlayacak. Mekik’te kırmızı kart cezalısı Cihat Kahraman ve Emrah Şahinçiftçi’nin dışında sakatlığı süren Emircan Sayar’da bu maçta forma giyemeyecek. Manavgatspor maçında tribüne gönderilen yardımcı antrenörümüz Seyfettin Kurtulmuş’ta, Kütahyaspor müsabakasında yedek kulübesindeki yerini alamayacak.

mac-kutahya_1600x1092

Mekik, Yarın Kızılcabölük Stadı’nda Kütahyaspor’u Konuk Edecek için bir yorum

  1. Alt Ligler’de yer alıp da iletişim konusunda bu kadar başarılı bulduğum kulüp sayısı enderdir. Sosyal medyayı çok güzel kullandığını düşünüyorum. Bir Trabzonspor taraftarıyım. Başarılı olmanızı canı gönülden istiyorum. İlk devreki Ankara Demirspor deplasmanınızı kaçırdım ama olur da Ankara’ya deplasmana gelirseniz tribündeki yerimi alacağım.