Tek Atış !

Zamanın ilaç olacağını geçmiş haftalarda söylemekte haklı olduğumuzu bu hafta ki Gölcük maçında görmüş olduk. Takımımızın sakatlar ve cezalılardan dolayı tam hazır olduğunu düşünmüyorum. Ancak Beylerbeyi maçından daha iyi bir takım görüntüsü çizdiğimiz kesin.

Maç her açıdan mücadele ile geçti. Gerek saha içi, gerekse saha dışı olarak mücadele 90 dakika sürdü. Maçın ilk yarısı karşılıklı hataya zorlayıcı ataklarla geçti. Rakibimiz geride savunma yaparak hızlı ataklarla çıkmaya çalıştı. Maçın istekli ve daha koordineli olan tarafı ikinci yarıda olduğu gibi, ilk yarıda da Mekikspordu. Rakibine net pozisyon vermeyen Kızılcabölüksporumuz gol noktalarında başarılı olamayınca devre arasına beraberlikle girildi.

İkinci yarı yine istekli olan taraf Kızılcabölüksporumuzdu. Gelişen pozisyonlar gelecek gölün habercisiydi. Ama net pozisyon sayımız (kendi sahamızda) azdı. Futbolcularımız yaptıkları zorlamalarla geleceğin iyi olacağı sinyallerini verdiler. Nitekim maçın sonlarına doğru Hasan hocamızın yerinde değişikliklerinin de etkisi ile kupanın gol kralı Emircan ile golü bulduk. Şık ve çok temiz bir gol oldu. Emircan demişken, daha fazlasını senden bekliyoruz. Rakip defansı Ali Helvacı ile hallaç pamuğu gibi atmalısınız.. Ve en iyi şekilde de yapacağınıza inanıyorum. Tek atış play-off hedefleyen takımımız için bu haftalık yeterliydi. Ancak gelecek haftalarda daha fazlasını bende bütün taraftarlar gibi bekliyorum.

Netice itibariyle defansımızın rakibe net pozisyon vermemesi maçın güzel yanlarından bir tanesi, ve tribünde taraftarın birlik ve beraberliği de diğer güzel tarafı idi. Takım üstüne koymaya devam edecek. Bu lig daha çok değişik sonuçlar görecek. Deplasman fatihi Mekik gereğini Tekirdağ da yapacaktır diye düşünüyorum.

FUTBOLDA DOSTLUĞUN DAİM OLMASI DİLEGİYLE!!!